سامانه ارتباط با تامین کنندگان


سامانه ویژه شرکت های تامین کننده کالا

ورود به سامانه


سامانه کنترل اصالت


سامانه ویژه مصرف کنندگان کالا

ورود به سامانه


سامانه طرح اصالت کالا


سامانه ویژه شرکت های طرف قرارداد

ورود به سامانه


درباره ما

بيانيه ماموريت 

فلسفه 
شركت تعاونی اعضاء انجمن داروسازان ایران در سال 1379 به منظور واردات و توزيع دارو، اقلام آزمايشگاهي و آرايشي- بهداشتي به وجود آمد. شركت، همواره احترام به حقوق كليه ذي نفعان و تامين رضايت آنان را در نظر داشته است. سهام‌داران و كاركنان به عنوان ذي‌نفعان داخلي و تامين كنندگان دارو، مشتريان، جامعه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به عنوان ذي‌نفعان خارجي همواره مورد توجه قرار داشته‌اند و استراتژي‌ها و اهداف سازمان در جهت تامين نيازها و رضايت آنها به اجرا در مي‌آيد. 

محصولات و مشتريان 
اين شركت در زمينه توزيع دارو، تجهيزات پزشكي و محصولات آرايشي – بهداشتي فعاليت دارد و خدماتي چون گرفتن درخواست و توزيع دارو در اقصي نقاط كشور و ارايه مطالب و راهنمايي علمي به مشتريان خود عرضه مي‌كند. مشتريان اين شركت عبارتند از: داروخانه‌ها، مراكز درماني – بهداشتي، كلينيك‌ها و بيمارستان‌ها ( خصوصي و دولتي ). 

بازار 
شركت تعاونی توجه خود را به بازارهاي داخلي معطوف كرده است و خدمات خود را در گستره جمهوري اسلامي ايران عرضه مي‌نمايد. دفتر مركزي اين شركت در تهران مي‌باشد و بر فعاليت 10 شعبه و نمایندگی خود كه در سرتاسر ايران پراكنده هستند، نظارت و كنترل دارد. بازار محصولات دارويي و تجهيزات پزشكي در ايران به صورت رقابتي می باشند. 

فناوري 
استفاده از فناوري روز در احداث، توسعه، نوسازي و تجهيز مراكز پخش و انبارهاي دارويي مورد توجه خاص شركت تعاونی بوده است. مهم ترين فناوري مورد استفاده در صنعت توزيع، استفاده از اطلاعات، رايانه و شبكه مي‌باشد كه در حال حاضر محدود بوده و اقدام ‌هاي لازم جهت توسعه لازم در دست اقدام است. 

توجه به بقا، رشد و سود آوري 
بقاي سازمان به توان رقابت آن با رقبا بستگي دارد. از مرداد 1386، شركت با ايجاد اصلاحات، بهبود روش‌ها و سيستم‌هاي كامپيوتري تلاش مي‌كند تا با ارايه يك روش علمي در فروش جايگاه مناسبي در بين ديگر توزيع كنندگان دارو به دست آورد. 

ويژگي ممتاز 
شركت تعاونی با اتكا به توانايي‌ها و خلاقيت كاركنان با تجربه خود و علاقه‌مندي شديد آنها به شركت و برخي امكانات نسبي (احداث، توسعه و نوسازي مراكز پخش و توسعه سيستم‌هاي كامپيوتري) توانسته گام‌هاي بلندي (سرعت بالا و تور منظم توزيع) در بازار رقابتي بردارد. 

توجه به تصور مردم 
رسالت اين شركت ارايه خدمت به بيماران از طريق دارورساني و توزيع دارو مي‌باشد. علي رغم اين كه در اساسنامه شركت ذكري از كمك به سازمان‌هاي خيريه نشده، كمك‌هاي محدودي در اين زمينه صورت پذيرفته است. 
در امر حفظ محيط زيست نيز اين شركت همگام با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دستورالعمل‌هاي صادره عمل كرده‌است. 

توجه به كاركنان 
مسايل و مشكلات كاركنان همواره مورد توجه خاص مديران ارشد و تصميم گيرندگان شركت بوده و سعي گرديده است كه با توجه به امكانات موجود، رضايت آنها جلب شود. اقداماتي كه تاكنون در اين زمينه به عمل آمده عبارتند از :تخصيص ‌وام‌هاي گوناگون (ضروري، مسكن، درمان) ، ايجادتعاوني مصرف ، تشويق فرزندان ممتاز كاركنان و پرداخت بن در اعياد . تمامي تلاش دست اندركاران و مديران ارشد شركت آن است كه در حد مقدورات و بضاعت ، اقدامات ديگري نيز در اين زمينه به عمل آورند. 

چشم انداز 

با توجه به تغييراتي كه در بازار دارويي كشور پديد آمده است ( غير انحصاري شدن فرآيند توليد، توزيع و واردات دارو، رهايي قيمت دارو از ارز يارانه‌ اي و .... )، احتمالا در پنج سال آتي، شاهد تغييرات زياد ديگري در نظام دارويي خواهيم بود. بنابراين، شركت تعاونی قصد دارد با انجام بررسيهاي علمي بر روي بازار و به كارگيري سيستم‌هاي نوين بازاريابي، استفاده از فناوري اطلاعات به صورت فراگير، طراحي و اجراي فرآيندها و سيستم‌هاي مورد نياز، برگزاري دوره‌هاي آموزشي ويژه كاركنان و مديران، تقويت نيروهاي فني و تامين نيروهاي متخصص توان رقابت و ارايه محصولات و خدمات با كيفيت بالا را به صورت فزاينده‌اي افزايش دهد و با توسعه كمي و كيفي خدمات و توزيع دارو و تجهيزات پزشكي بتواند حيات اقتصادي مشتريان را بيش از پيش به خود وابسته كند و به جايگاه برتر بين شركت‌هاي توزيعي دست يابد. 

شركت تعاونی همواره كوشيده است رابطه سودمندي را كه با ذي‌نفعان دارد، بهبود بخشد و بر اين باور است كه راز موفقيت در آن مي‌باشد كه ايجاد فرهنگ يادگيري، آموزش مديران و كاركنان، استفاده از فناوري روز دنيا، ارتقاي سطح كمي و كيفي محصولات توزيعي، رعايت استانداردهاي جهاني و كاهش هزينه عملياتي، تامين رضايت ذي‌نفعان سازمان، ارايه محصولات و خدمات جديد، جلب توجه سهام‌داران به افزايش سرمايه و ... از جمله اقداماتي است كه موجب بقا، رشد و سودآوري آتي سازمان خواهد شد. 

اعضای هیئت مدیره جدید

در تاریخ بیستم مرداد امسال مجمع فوق العاده تعاونی تشکیل و اعضای جدید هیئت مدیره را با اکثریت قاطع انتخاب نمودند که عبارتند از:

 

آقای دکتر داریوش کشتکار

آقای دکتر سید علی سبحانیان

آقای دکتر سید جمال سعید واقفی

آقای دکتر جلیل سعید لو

آقای دکتر محمد جواد عازم

آقای دکتر حسن کلهری

آقای دکترعلی منتصری

همچنین در اولین جلسه هیئت مدیره آقای دکتر کشتکار به عنوان رئیس هیئت مدیره و آقای دکتر سبحانیان به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره برگزیده شدند.

 


هیئت مدیره آقای دکتر فرهود بصری را به سمت مدیر عامل برگزیدند